

















Audi A4 Avant 2.0 Pro Line Business automaat 7 versn nwe APK
2005251.709 km
Op AutoTrack worden op dit moment 10 verschillende occasions aangeboden van de Audi A4 uit 2005. Deze Audi wordt onder andere geleverd als Cabriolet, Sedan of Stationwagen. Hierbij heb je de keuze uit een automatische of handgeschakelde variant. Benieuwd naar meer informatie over het kopen van een Audi A4 uit 2005 occasion? Onder de advertenties vind je meer informatie .
De prijs die je voor een Audi A4 uit 2005 occasion betaalt is afhankelijk van de kilometerstand, het bouwjaar en de staat van de auto. Op wat duurdere modellen na, ligt de gemiddelde prijs voor een Audi A4 uit 2005 op dit moment rond de €6000,-. Uiteraard kan het zo zijn dat er modellen op de markt verkrijgbaar zijn die qua prijs hierboven liggen. Dit zijn de duurdere varianten die vaak een beperkt aantal kilometer op de teller hebben staan.
De Audi A4 uit 2005 is op AutoTrack, onder andere, verkrijgbaar in de kleuren: blauw, grijs, rood of zwart. Wanneer je een Audi A4 uit 2005 occasion koopt, is het goed om te weten of het een importauto is of dat hij oorspronkelijk uit Nederland komt. Een import auto is een auto die als occasion geïmporteerd is vanuit het buitenland. Het gaat dus niet om auto's die nieuw zijn. Naast de 7 modellen die afkomstig zijn uit Nederland, hebben wij op dit moment 3 geïmporteerde auto's in ons assortiment. Kortom; een Audi A4 uit 2005 is er in alle soorten en maten.
Ook het verbruik van een auto is voor veel mensen een reden om een auto wel of niet te kopen. Brandstof kost niet alleen veel geld, maar ook het willen bijdragen aan een gezond milieu speelt een steeds belangrijkere rol. Voor de brandstofsoort kun je kiezen uit benzine of diesel. Hoe milieuvriendelijk een auto is wordt aangegeven met het energielabel. Dit wordt aangeduid met labels die variëren van A t/m G. Elektrische auto's hebben standaard energielabel A. Dit zegt echter niets over het stroomverbruik, maar alleen over de CO2-uitstoot. Over het algemeen heeft de Audi A4 uit 2005 energielabel C of E. Hoe lager dit label, des te minder zuinig de auto is.
De overheid heeft namelijk emissieklassen bepaalt voor diesel auto's. Met deze emissieklassen kunnen steden diesel auto's die buiten een bepaalde klasse vallen, weren. De Audi A4 uit 2005 heeft emissieklasse Euro 4. Op de website milieuzones.nl van de overheid zie je wat dat voor beperkingen met zich mee brengt.