44

voertuig afbeelding
voertuig afbeelding-1voertuig afbeelding-2

Fiat 500

1.0 Hybrid Sport AIRCO-LEDER-NAVI by CARPLAY-CRUISE-LMV

Prijs

€ 14.750

incl. btw

Bouwjaar

2022

Kilometerstand

30.273 km

Autobedrijf Joop Tanis & Zoon

2741 EW Waddinxveen

6 reviews

Brandstof

Benzine

Transmissietype

Handgeschakeld

Verbruik

21,3 km per liter

Vermogen

69 pk (51 kW)

Motorinhoud

999 cc

Kleur

Grijs

Trekhaak

-

Trekgewicht max.

-

Wegenbelasting

-

APK geldig tot

22 maart 2026

Kenteken

-

Inruil

Inruilvoorstel ontvangen?

Aanbieder

Autobedrijf Joop Tanis & Zoon

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Noordkade 44

2741 EW Waddinxveen

Wat vertelt de aanbieder over deze auto?

Gemakkelijk laden en lossen via de deur aan de achterkant en in enkele seconden nog meer ruimte door de neerklapbare achterbank. Da's nou het fijne van zo'n hatchback. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze Fiat is voorzien van een mooie en comfortabele lederen bekleding. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Andere zender? Het geluid aanpassen? Dat kan allemaal moeiteloos door de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Achter het stuur van deze Fiat bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. De uitrusting van deze Fiat is met cruise control, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.

Aan boord van deze Fiat houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.

Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.

Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
  • Skid plate, achterzijde
  • Skid plate, voorzijde
Infotainment
  • Navigatie by Carplay
Interieur
  • 12Volt aansluiting
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
Overige
  • Bluetooth
Meer informatie

Modelreeks: jan. 2020 - mei 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 230 cm
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Kenteken: FIAT8262

Bedrijfsinformatie

Welkom bij Autobedrijf Tanis, wij zijn een familiebedrijf gespecialiseerd in de verkoop en onderhoud van betrouwbare occasions. Altijd keuze uit ruim 75 kwaliteit occasions met all-in prijzen & inclusief Garantie.
Dat is gaan voor zekerheid en service van een familiebedrijf! Geen verrassingen achteraf!
Om onze kwaliteit te waarborgen zijn wij aangesloten bij de BOVAG de branche organisatie voor het universele autobedrijf.

U kunt in onze werkplaats dan ook terecht voor alle onderhoudswerkzaamheden aan personenauto’s en lichte bestelwagens.
Ook zijn wij erkend door de RDW voor het APK keuren van uw vierwieler.
Naast de gebruikelijke onderhoudswerkzaamheden kunt u terecht in onze werkplaats voor Chiptuning – Bandenservice – Storingsdiagnose – Ramen tinten – Distributie riem/ketting vervangen – Aircoservice – Ozonbehandeling.
Eigenlijk alle werkzaamheden die uw auto in topconditie houden.
Onze occasions zijn per direct leverbaar en veelal inclusief 12 maanden BOVAG garantie. Dit alles tegen een All-in prijs.

Hoe gaat het in zijn werk:

• Wij controleren de occasions bij binnenkomst in onze werkplaats op 88 punten.
• De auto krijgt een technische controle en onderhoudsbeurt volgens de fabrieksopgave.
• Controle van de distributieriem/ ketting, zo nodig wordt deze vervangen.
• Banden en remmen worden gecontroleerd en ook zo nodig vervangen.
• Nu is de auto technisch in orde, nu gaat de auto voor de juiste looks.
• De auto wordt gecontroleerd op beschadigingen en zo nodig laten wij deze restylen of spuiten. Tenslotte wordt het uw nieuwe auto.
• Daarna gaat de auto naar de poetsafdeling om hem in nieuwstaat te brengen.
• Uw toekomstige auto gaat op de foto en is te bewonderen op onze website en alle autoportalen.

ViaBovag – Autotrack – Autoscout24 – Autowereld – Gaspedaal – Marktplaats – ANWB
Nederland Mobiel – Financiallease.nl – Autokan – DTC lease – 0800lease – NationaleAutolease – Plusadvies – Financialleaseforyou.nl – ROS Finance

U bent van harte welkom in onze showroom in Waddinxveen waar u onder het genot van een heerlijke vers gezette kop koffie rustig kunt kijken naar uw volgende auto.

Uw nieuwe auto staat bij Autobedrijf Tanis in Waddinxveen!

Autobedrijf Joop Tanis & Zoon

6 reviews

9

Marcel

10 juni 2025, moerkapelle

Goed

Prima bedrijf open en klant gericht

Claudia

8 april 2025, boskoop

Betrouwbaar bedrijf

We waren toe aan een andere auto. Bij Tanis heel goed geholpen. We hadden daar al een auto gezien waar onze voorkeur naar uitging. Aardige, niet opdringerige verkoper. Was gewoon gezellig. De auto stond in de showroom en kon er niet zomaar uit om een proefrit te maken (we hadden ook geen afspraak gemaakt). Afspraak gemaakt voor een proefrit later die week. Ook toen weer aardig ontvangen door een verkoper. Goede proefrit kunnen maken. En de keuze gemaakt voor die auto. Alles ging snel en soepel, goed geregeld. Er ontbrak nog iets in de auto (krik en wielsleutel) daar werd voor gezorgd dat dat in orde kwam. Ook een vraag over de navigatie werd opgepakt. Aan een monteur konden we ook nog wat vragen stellen. Goede prijs voor onze inruilauto gekregen, we waren tevreden. Afspraak gemaakt om de auto een kleine week later op te halen. Alles goed geregeld, tussentijds nog telefonisch contact geweest, heel prettig. En een dag voordat we de auto op gingen halen viel de kentekenkaart al in de bus (uiteraard hadden we al betaald). Bij het ophalen ook nog even over het onderhoud gehad. We wilden best de auto bij Tanis in onderhoud doen. Het voelde gewoon goed en eerlijk. Dat bewees het antwoord van de verkoper ook nog eens. Hij zei dat we nu nog een jaar Bovag garantie hebben vanuit Tanis en als we daarna de auto bij een dealer een onderhoudsbeurt zouden laten geven en daarna daar in onderhoud zouden houden de 10 jaar garantie op de auto gewoon door zou lopen. Hij had ons graag als klant voor het onderhoud van de auto maar was wel zo eerlijk om dit te vertellen. Dan doe je het in mijn ogen als bedrijf gewoon heel goed. Een aanrader om hier je auto te kopen. Ze hebben er genoeg staan. Zijn vriendelijk en doen dat stapje meer.

Claudia

3 april 2025, julianadorp

Klantgericht

Persoonlijke en klantgerichte service. Komt afspraken na. Toen ik mijn auto ophaalde bleek de Car-play niet te werken. Met man en macht alles gedaan maar bleek uiteindelijk aan het kabel te liggen. De juiste aansluitkabel aangeschaft en het werkt.

Contact Aanbieder

AutoTrack gebruikt je persoonsgegevens om je aanvraag te kunnen verwerken. Meer informatie vind je in ons privacy statement.

Opties & Accessoires

Airbags

Alarmsysteem

Alarmsysteem Klasse 1

Anti Slip Control

Antiblokkeersysteem (ABS)

Bandenspanningscontrolesysteem

Brake Assist System (BAS)

Centrale deurvergrendeling

Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Electronic Brake force Distribution (EBD)

Electronic Stability Program (ESP)

Regensensor

Start/stop systeem

Startblokkering

Stuurbekrachtiging

Tractie Controle Systeem (TCS)

Dimlichten automatisch

Koplampen xenon

Mistlampen voor

AC

Voorstoel(en)

Bekleding

Stuurwiel

Achterbank deelbaar

Apple CarPlay

Boordcomputer

Cruise control

Elektrische ramen

Elektrische ramen voor

Hoofdsteunen achter

Isofix aansluiting

Navigatiesysteem

Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar

Buitenspiegels verwarmd

Bumpers in carrosseriekleur

Lichtmetalen velgen

Lichtmetalen velgen 16"

Metallic lak

Audio installatie

Android Auto

Multimedia-voorbereiding

Radio -DAB

airbag(s) knie

lederen interieur

Garanties & Zekerheden

BOVAG Garantie

BOVAG Garantie
  • Beschermd tegen verborgen gebreken

  • Bovag hulp bij klachten of geschillen

Onderhoudsboekje Aanwezig

Onderhoudsboekje Aanwezig
  • Onderhoudsgeschiedenis

  • Dealergeschiedenis

Autorapporten

Geen autorapport

Voor deze auto hebben we geen autorapport. Mogelijk is het kenteken onbekend of het rapport op een later tijdstip beschikbaar

Verzekeren

Wat kost een verzekering voor deze auto?

Financieren

Geld lenen voor je auto?

Ontdek jouw mogelijkheden.

  • Financiering op maat

  • Gunstige tarieven en flexibele voorwaarden

  • Vast bedrag per maand

Zakelijk financieren?

Ontdek de voordelen van financial lease.

  • Bepaal zelf je maandbedrag

  • Leasen zonder bijtelling

  • Snel geregeld

Specificaties

Prijs incl. btw

€ 14.750

BTW verrekenbaar

Ja

Kenteken

Niet beschikbaar

Merk

Fiat

Model

500

Kilometerstand

30.273 km

Brandstof

Benzine

Transmissietype

Handgeschakeld (6 versnellingen)

Kleur

Grijs GRIGIO RECORD

Uitvoering

1.0 Hybrid Sport

Carrosserievorm

Hatchback

Aantal Deuren

3

Soort voertuig

Personenauto

Maximum aantal zitplaatsen

4

Versnellingen

6

Nieuwprijs vanaf

-

Import auto

Nee

Bouwjaar

2022

Datum eerste toelating

22 maart 2022

Datum eerste tenaamstelling in Nederland

22 maart 2022

APK geldig tot

22 maart 2026

Fabrieksgarantie algemeen

-

Fabrieksgarantie aandrijving

-

Fabrieksgarantie carrosserie

-

Fabrieksgarantie lak

-

Fabrieksgarantie max. kilometers

-

Emissieklasse

-

Energielabel

A

CO2 uitstoot

-

Verbruik

21,3 km per liter

Verbruik in de stad

-

Verbruik buiten de stad

-

Aantal cilinders

3

Motorinhoud

999 cc

Turbo

-

Vermogen

69 pk (51 kW)

Topsnelheid

167 km/h

Acceleratie 0 naar 100

13,8 s

Aandrijving

voorwiel

Dimensies (L x B x H)

-

Ledig gewicht

955 kg

Draaicirkel

-

Inhoud brandstoftank

35 liter

Actieradius

744 km

Rijklaar gewicht

-

Wegenbelasting (3 maanden)

-

Maximaal toelaatbaar gewicht

-

Trekgewicht geremd

-

Trekgewicht ongeremd

-

Inhoud kofferbak

-

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.