Brandstof
Diesel
Transmissietype
Handgeschakeld
Verbruik
18,9 km per liter
Vermogen
101 pk (74 kW)
Motorinhoud
1.499 cc
Kleur
Zilver
Trekhaak
-
Trekgewicht max.
1.100 kg
Wegenbelasting
€118 - €118 / kwartaal
APK geldig tot
23 september 2027
Kenteken
V-77-KVH
Inruil
Inruilvoorstel ontvangen?
Aanbieder
Automobielbedrijf P. van de Ven B.V.
Industrieweg 25
5527 AJ Hapert
Wat vertelt de aanbieder over deze auto?
- Chroom delen exterieur
- Navigatiesysteem full map
- Lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (Aanhanger assistent, Autonomous Emergency Braking, Navigatiesysteem full map, Rijstrooksensor met correctie, Uitparkeer waarschuwing)
- kleur grijs
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 16"
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
- Uitparkeer waarschuwing
- Winter-pack (Voorstoelen verwarmd)
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2023 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 869 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): A1 - Afleverpakket personenauto: Bij P. van de Ven kunt u er vanuit gaan dat elke auto een grondige inspectie heeft gehad. We kunnen u precies vertellen wat we gezien hebben zodat u weet wat u koopt. Wilt u extra zekerheid? Dat kan met het A1 - afleverpakket. Hierbij krijgt u aanvullende zekerheden tegen een meerprijs van €695. Hieronder leest u welke zekerheden het A1 afleverpakket allemaal bevat. - 12 maanden A1 (BOVAG) garantie - Onderhoudsbeurt conform fabrieksschema - Minimaal 12 maanden APK - Uitgebreide inspectie op 130 punten - Reiniging in- en exterieur - Minimaal 15 liter brandstof - 12 maanden Pechhulp in Europa - Gratis vervangend vervoer tijdens reparatie, binnen de garantieperiode Ook is het mogelijk deze auto geheel of deels te financieren. Vraag naar de voorwaarden. Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige auto? Neem gerust contact op met onze verkoopadviseurs voor een afspraak en een overtuigende proefrit! Contactgegevens: 0497-591766 verkoop@pvandeven.nl Graag tot ziens!
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Fabrikant: Automobielbedrijf P. van de Ven B.V. Industrieweg 25 5527AJ HAPERT, NL 0497-591766 http://www.pvandeven.nl ericjansen@pvandeven.nl
Bij P. van de Ven kunt u er vanuit gaan dat elke auto een grondige inspectie heeft gehad. We kunnen u precies vertellen wat we gezien hebben zodat u weet wat u koopt. Wilt u extra zekerheid? Dat kan met het A1 - afleverpakket. Hierbij krijgt u aanvullende zekerheden tegen een meerprijs van €695. Hieronder leest u welke zekerheden het A1 afleverpakket allemaal bevat.
- 12 maanden A1 (BOVAG) garantie
- Onderhoudsbeurt conform fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reiniging in- en exterieur
- Minimaal 15 liter brandstof
- 12 maanden Pechhulp in Europa
Meer informatie op www.pvandeven.nl/afleverpakket
U kunt uw leasecontract ook via Automobielbedrijf P. van de Ven regelen. Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met TW Lease maatwerk bieden. Zij nemen, als u dat wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Meer weten? TW Lease (www.twlease.nl) kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersoon is Erik van Hoof, hij is bereikbaar op telefoonnummer: 06-19907891 of via e-mail op erik@twlease.nl
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige auto? Neem gerust contact op met onze verkoopadviseurs voor een afspraak en een overtuigende proefrit!
Contactgegevens:
0497-591766
verkoop@pvandeven.nl
Graag tot ziens!
Automobielbedrijf P. van de Ven B.V.
1 review
Rob
26 februari 2025, loon op zand
géén reclame voor dit bedrijf
Als je hier een auto koopt voor € 5450.00 en je wilt deze binnen een maand (01 februari tot 25 februari 2025) inruilen op een andere auto van € 5750.00, moet je € 2750.00 bijbetalen. Het prijsverschil van beide auto's bedraagt € 300.00. Ik vind dat nogal een forse afschrijving binnen minder dan één maand. Wanneer je waar dan ook iets koopt en het bevalt om welke reden dan ook niet, kun je het terugbrengen en waarschijnlijk krijg je dan het aankoopbedrag terug. Maar zo werkt het niet in de autobranche, volgens de verkoper. Wij hebben er veel werk aan als we een auto inkopen of verkopen. Over een voorruit waar een lelijke ster inzat, zei de verkoper, dat wordt keurig netjes opgelost daar zie je straks niets meer van. Echter de ster was al eerder een keer "gerepareerd" en kon dus niet nog een keer gerepareerd worden. De auto wordt er niet door afgekeurd en dat moest ik maar opgeven aan mijn verzekering, was zijn antwoord. De telefonische reactie van de directeur op mijn vragen over de ster in de voorruit en de eventuele inruil op een andere auto was letterlijk "Het is altijd wat met die particulieren, bevalt de auto niet, dan willen ze ruilen. We hebben de afgelopen weken al 4 van dit soort klanten gehad. We gaan daarmee stoppen. We hebben erg veel werk met het inkopen en verkopen van een auto. Ik kan tot € 2500.00 bijbetalen zakken. Onverzettelijkheid in optima forma bij dit bedrijf. In ieder geval een tip voor U, Laat alle afspraken die gemaakt worden in het verkoopgesprek schriftelijk vastleggen alvorens tot de koop over te gaan. Ik heb mijn les geleerd..........
Contact Aanbieder
Opties & Accessoires
Parkeer systeem
Airbags
Alarmsysteem
Alarmsysteem Klasse 1
Anti Slip Control
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bandenspanningscontrolesysteem
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Regensensor
Rijstrooksensor
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verkeersbordherkenning
Vermoeidheids herkenning
Dimlichten automatisch
Grootlicht-assistent
Mistlampen voor
AC
Voorstoel(en)
Bekleding
Stuurwiel
Apple CarPlay
Armsteun voor
Cruise Control Adaptive
Elektrische ramen
Elektrische ramen voor
Hill hold-functie
Navigatiesysteem
Voorruitverwarming
Schuifdeur
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Buitenspiegels verwarmd
Metallic lak
Audio installatie
Android Auto
Multimedia-voorbereiding
Radio -DAB
bots herkenning systeem
keyless start
kruisend verkeer detectie
oplaadmogelijkheid
stuurwiel multifunctioneel en verwarmd
Garanties & Zekerheden
Geen garanties & zekerheden
Voor deze auto zijn geen garanties & zekerheden beschikbaarAutorapporten
Geen autorapport
Verzekeren
Financieren
Specificaties
Prijs excl. btw
€ 26.450
BTW verrekenbaar
Ja
Kenteken
V-77-KVH
Merk
Ford
Model
Transit Courier
Kilometerstand
1.750 km
Brandstof
Diesel
Transmissietype
Handgeschakeld
(6 versnellingen)
Kleur
Zilver
Metaallak: Solar Silver
Uitvoering
Carrosserievorm
Bedrijfswagen
Aantal Deuren
5
Soort voertuig
Bedrijfswagen
Maximum aantal zitplaatsen
2
Versnellingen
6
Nieuwprijs vanaf
€ 34.789
Import auto
Ja
Bouwjaar
2024
Datum eerste toelating
23 september 2024
Datum eerste tenaamstelling in Nederland
23 september 2024
APK geldig tot
23 september 2027
Fabrieksgarantie algemeen
-
Fabrieksgarantie aandrijving
-
Fabrieksgarantie carrosserie
-
Fabrieksgarantie lak
-
Fabrieksgarantie max. kilometers
-
Emissieklasse
Euro 6
Energielabel
-
CO2 uitstoot
141 gram per km
Verbruik
18,9 km per liter
Verbruik in de stad
-
Verbruik buiten de stad
-
Aantal cilinders
4
Motorinhoud
1.499 cc
Turbo
Nee
Vermogen
101 pk (74 kW)
Topsnelheid
-
Acceleratie 0 naar 100
-
Aandrijving
voorwiel
Dimensies (L x B x H)
4.340 x 1.810 x 1.850 mm
Ledig gewicht
1.266 kg
Draaicirkel
10,7 m
Inhoud brandstoftank
44 liter
Actieradius
830 km
Rijklaar gewicht
1.366 kg
Wegenbelasting (3 maanden)
€ 118 - € 118
Maximaal toelaatbaar gewicht
2.135 kg
Trekgewicht geremd
1.100 kg
Trekgewicht ongeremd
680 kg
Inhoud kofferbak
-

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.



