24

voertuig afbeelding
voertuig afbeelding-1voertuig afbeelding-2

Ligier JS50

dCi Elegance - 2018 - 2.983 Km - Camera, Leer

Prijs

€ 10.845

Bouwjaar

2018

Kilometerstand

2.983 km

Autobedrijf Zieleman

7711 AL Nieuwleusen

85 reviews

Brandstof

Diesel

Transmissietype

Automaat

Verbruik

-

Vermogen

8 pk (6 kW)

Motorinhoud

478 cc

Kleur

Grijs

Trekhaak

-

Trekgewicht max.

-

Wegenbelasting

-

APK geldig tot

-

Kenteken

FVL-08-F

Inruil

Inruilvoorstel ontvangen?

Aanbieder

Autobedrijf Zieleman

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Burg. Backxlaan 206

7711 AL Nieuwleusen

Wat vertelt de aanbieder over deze auto?

Leuk dat je kijkt naar onze brommobiel! Let op, de brommobiel heeft een netto meeneemprijs van 10.845,-. Voor de full-serviceprijs (optioneel) betaal je 11.900,- (volledige BOVAG garantie, onderhoudsbeurt en een volledige was- en poetsbeurt). Heb je geen inruil? Dan krijg je van ons 500,- korting op de full serviceprijs. Deze brommobiel is net nieuw binnen, wat betekent dat hij nog niet netjes schoon is gemaakt. Uiteraard wordt hij nog netjes schoongemaakt.

Hier is een aantrekkelijke en gedetailleerde beschrijving van de LIGIER JS50 dCi Elegance uit 2018 met slechts 2.983 kilometer op de teller. Deze luxe auto is uitgevoerd in een stijlvolle grijze kleur en beschikt over een automatische transmissie. Deze LIGIER JS50 is voorzien van premium lederen bekleding, waardoor het interieur er niet alleen chic uitziet, maar ook comfortabel aanvoelt. Met de achteruitrijcamera heb je altijd zicht op wat er achter je gebeurt, wat het inparkeren en achteruitrijden een stuk veiliger en gemakkelijker maakt. Naast deze luxe accessoires zijn de lichtmetalen velgen een echte eyecatcher. Ze geven de auto een sportieve uitstraling en zorgen voor een comfortabele en stabiele rijervaring. Deze LIGIER JS50 dCi Elegance is zo goed als nieuw met slechts 2.983 kilometer op de teller. Hierdoor ben je verzekerd van een betrouwbare en kwalitatieve auto waar je nog vele jaren rijplezier aan zult beleven. Bovendien wordt deze auto geleverd met BOVAG garantie, waardoor je altijd met een gerust hart de weg op gaat. Ben je op zoek naar een stijlvolle en comfortabele auto met uitstekende prestaties? Dan is deze LIGIER JS50 dCi Elegance uit 2018 met zijn lederen bekleding, achteruitrijcamera en lichtmetalen velgen precies wat je zoekt. Maak snel een afspraak voor een proefrit en ervaar zelf het comfort en de luxe van deze prachtige auto.

Opties
  • Radio
  • Lederen bekleding
  • Achteruit rij camera
  • LED-verlichting
  • Verstelbare spiegel links
  • Verstelbare spiegel rechts
  • Derde remlicht
  • Koplampen met dubbele lampen
  • Mistachterlicht
  • Wegrijbeveiliging
  • Achterruitverwarming
  • Getint glas
  • Afsluitbare tankdop
  • Ruitenwisser achter
  • Kofferruimte met tapijt bekleed
  • Verstelbare bank
  • Verstelbare rugleuningen
  • Digitaal dashboard
  • Binnenspiegel met antiverblindingsstand
  • Versnellingshendel op middenconsole
  • Zijruitontwaseming
  • Make-up spiegel
  • Verwarming onder/boven
  • Geluidsisolatie
  • Elektrische ramen
  • Hoedenplank
  • Autoradio/Cassette
  • Lichtmetalen velgen
  • Bumpers in kleur
  • Spiegels in kleur
  • Centr. deurvergr., handbediend

Garantie: BOVAG

Meer informatie Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.

Autobedrijf Zieleman

85 reviews

9
832

Fam

24 augustus 2025, utrecht

Je moet het maar net treffen.

Het is een prima bedrijf maar let goed op wat je koopt dat moet meezitten, ze denken wel goed mee maar zelf erachteraan eerst helaas. Je zou denken als je een auto komt ophalen (wat voor een dan ook duur of niet) dat je een leuk ontvangst krijgt...hele vibe dat voel je daarom zelf niet zo snel terug gaan.

Arno

4 juli 2025, best

Goede service

Na wat problemen prima opgelost goed gehandeld goed contact

BART VISSCHER

4 juli 2025, wapenveld

Dealeronderhouden goede auto s en vooral hele goede service

Auto s zijn scherp geprijsd en zijn goed van kwaliteit. Ik heb mijn tweede auto gekocht en ben zeer positief verrast over de goede service en nazorg.

Contact Aanbieder

AutoTrack gebruikt je persoonsgegevens om je aanvraag te kunnen verwerken. Meer informatie vind je in ons privacy statement.

Opties & Accessoires

Parkeer systeem

Getint glas

LED

Achterruitverwarming

Bekleding Leder

Elektrische ramen

Ruitenwisser achter

Lichtmetalen velgen

Metallic lak

Audio installatie

AUDIO INSTALLATIE RADIO CASSETTE

volledig digitaal instrumentenpaneel

Garanties & Zekerheden

BOVAG Garantie

BOVAG Garantie
  • Beschermd tegen verborgen gebreken

  • Bovag hulp bij klachten of geschillen

Autorapporten

Geen autorapport

Voor deze auto hebben we geen autorapport. Mogelijk is het kenteken onbekend of het rapport op een later tijdstip beschikbaar

Verzekeren

Wat kost een verzekering voor deze auto?

Financieren

Geld lenen voor je auto?

Ontdek jouw mogelijkheden.

  • Financiering op maat

  • Gunstige tarieven en flexibele voorwaarden

  • Vast bedrag per maand

Zakelijk financieren?

Ontdek de voordelen van financial lease.

  • Bepaal zelf je maandbedrag

  • Leasen zonder bijtelling

  • Snel geregeld

Specificaties

Prijs incl. btw

€ 10.845

BTW verrekenbaar

Nee, marge auto

Kenteken

FVL-08-F

Merk

Ligier

Model

JS50

Kilometerstand

2.983 km

Brandstof

Diesel

Transmissietype

Automaat (5 versnellingen)

Kleur

Grijs

Uitvoering

dCi Elegance - 2018 - 2.983 Km - Camera, Leer

Carrosserievorm

Hatchback

Aantal Deuren

3

Soort voertuig

Brommobiel

Maximum aantal zitplaatsen

2

Versnellingen

5

Nieuwprijs vanaf

-

Import auto

Nee

Bouwjaar

2018

Datum eerste toelating

4 december 2018

Fabrieksgarantie algemeen

-

Fabrieksgarantie aandrijving

-

Fabrieksgarantie carrosserie

-

Fabrieksgarantie lak

-

Fabrieksgarantie max. kilometers

-

Emissieklasse

-

Energielabel

-

CO2 uitstoot

-

Verbruik

-

Verbruik in de stad

-

Verbruik buiten de stad

-

Aantal cilinders

2

Motorinhoud

478 cc

Turbo

Ja

Vermogen

8 pk (6 kW)

Topsnelheid

45 km/h

Acceleratie 0 naar 100

-

Aandrijving

achterwiel

Dimensies (L x B x H)

-

Ledig gewicht

418 kg

Draaicirkel

-

Inhoud brandstoftank

18 liter

Actieradius

-

Rijklaar gewicht

425 kg

Wegenbelasting (3 maanden)

-

Maximaal toelaatbaar gewicht

-

Trekgewicht geremd

-

Trekgewicht ongeremd

-

Inhoud kofferbak

-

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.