25

voertuig afbeelding
voertuig afbeelding-1voertuig afbeelding-2

Mercedes-Benz CLS

450 4MATIC Premium Plus Edition 1 AMG Schuifdak Burmester Nappa leder 360° Camera Trekhaak Etc.

Prijs

€ 49.950

Bouwjaar

2018

Kilometerstand

99.803 km

J. van Gestel

5591 RB Heeze

3 reviews

Brandstof

Hybride benzine

Transmissietype

Automaat

Verbruik

11,9 km per liter

Vermogen

368 pk (270 kW)

Motorinhoud

2.999 cc

Kleur

Grijs

Trekhaak

-

Trekgewicht max.

1.900 kg

Wegenbelasting

€321 - €354 / kwartaal

APK geldig tot

25 oktober 2026

Kenteken

ZG-805-G

Inruil

Inruilvoorstel ontvangen?

Aanbieder

J. van Gestel

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

De Heivelden 8

5591 RB Heeze

Wat vertelt de aanbieder over deze auto?

In een zeer nette en goede staat verkerende CLS.
2 e Eigenaar.
Complete onderhoud historie aanwezig.
Voorzien van bijna alle opties.
Nieuwprijs was € 128000,-

U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Mercedes-Benz CLS-klasse is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2018 en heeft 99803 kilometer gelopen. Bent u bestand tegen een beetje bekijks? Dan zal de AMG-styling u zeker aanspreken. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Het lederen interieur ademt luxe, en het zit uiteraard fantastisch. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Als u blij wordt van licht en ruimte dan zult u zeker genieten van het elektrisch bediende panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. De matrix LED-verlichting is het allernieuwste op het gebied van autoverlichting. Altijd maximaal licht op de weg, zonder tegenliggers te hinderen! Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Een massieve sound of fluisterzachte verstaanbaarheid? Het high performance audiosysteem presteert op topniveau. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, WIFI-hotspot, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Actieve dodehoekdetectie geeft een waarschuwingssignaal wanneer een ander voertuig in uw dode hoek rijdt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. Ook helpen het forward collision warning system, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Ervaar de sensatie van deze sportwagen en maak gauw een proefrit. Even bellen en de afspraak staat!

Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
  • Aluminium delen exterieur
  • AMG-styling
  • Buitenspiegels elektr. met geheugen
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Glazen schuif-/kanteldak
  • Glazen schuifdak
  • Open dak
  • Parkeersensor voor en achter
Infotainment
  • Audio-navigatie full map
  • Audio installatie premium
  • Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Luxe lederen interieur
  • Sportief interieur
  • Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
  • Autonomous Emergency Braking
  • Dodehoekdetectie met correctie
Overige
  • Edition 1 pakket (AMG-styling, Luxe lederen interieur, Sportief interieur, stuur nappaleder, zwarte (glans) exterieur delen)
  • Rijassistentiepakket (automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bots herkenning systeem, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie)
  • automatische snelheidsbegrenzing ISA
  • Bluetooth
  • Bots herkenning systeem
  • Connected services
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • LED mistlampen
  • lendesteun(en) verstelbaar
  • Matrix led koplampen
  • Rijstrooksensor met correctie
  • schakelpaddles
  • Stuurkolom elektrisch verstelbaar
  • stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
  • stuur nappaleder
  • WiFi
  • zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie

Modelreeks: jan. 2018 - mrt. 2021
Modelcode: C257
Laadvermogen: 720 kg
Wielbasis: 294 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2

Bedrijfsinformatie

Voor meer foto's en informatie kunt u terecht op onze website www.jvangestel.nl.
Al onze auto's worden geleverd met n.a.p. garantie certificaat.
Uiteraard zijn de afleveringskosten en de Bovag garantie optioneel en niet verplicht.
Afleveringspakket kosten € 595,-
1 jaar Bovaggarantie tegen een meerprijs van € 1195,- (dit alleen in combinatie met het afleveringspakket totaal; €1790,-)
Inruil mogelijk!
Financieren en financial lease is bij ons ook mogelijk bel of mailt u ons voor de mogelijkheden.
Hoewel de informatie zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen en/of fouten in de gegevens, zoals prijzen, technische specificaties en dergelijke te allen tijde voorbehouden.

Bij interesse kunt u bellen met Jan; 06 - 53 99 28 98

J. van Gestel

3 reviews

10

Jos

22 juli 2025, groesbeek

Zeer tevreden.

Ik heb mijn volvo gekocht bij Jan. Teneerste is de auto heel mooi, maar ook de autozaak is erg mooi en netjes! Ik heb de auto nog maar pas maar tot nu toe geen spijt. Netjes ontvangen goeie koffie en snoep voor de kleine man..

j

7 april 2025, rotterdam

Fijne ervaring!

In contact gekomen met Jan omdat hij een mooie Infiniti te koop had staan. Vanuit Rotterdam met de trein richting Heeze afgereisd en ik werd vanaf het station opgehaald. Uiteindelijk tot een hele fijne en mooie deal gekomen. Alles was snel geregeld en ik kon de auto direct meenemen. Ik raad dit autobedrijf ten zeerste aan!

Toon

9 oktober 2024, someren

geweldig en eerlijk autobedrijf

op 30-09-2024 een auto gekocht na een dag ermee gereden te hebben was het toch niet helemaal naar mijn verwachting. Dag erna terug gegaan naar Jan v Gestel en de situatie uitgelecht Jan deed helemaal niet moeilijk en zocht meteen naar een oplossing/alternatief wat te doen en hoe ga ik dit oplossen. Jan zou voor mij een ander gelijkwaardige auto zoeken of ik kon er zelf een zoeken in de zoek periode mocht ik de auto blijven gebruiken tot een van ons twee een andere had gevonden of anders geld terug. Ik heb toch maar besloten om de dag erna bij Jan v Gestel een andere te kopen wel jonger en duurder maar wel bij een autobedrijf waar je van op aan kan.

Contact Aanbieder

AutoTrack gebruikt je persoonsgegevens om je aanvraag te kunnen verwerken. Meer informatie vind je in ons privacy statement.

Opties & Accessoires

Parkeer systeem

Airbags

4X4

Alarmsysteem

Alarmsysteem Klasse 1

Antiblokkeersysteem (ABS)

Bandenspanningscontrolesysteem

Dodehoek detector

Rijstrooksensor

Rondomzicht camera

Startblokkering

Verkeersbordherkenning

Achterlichten LED

Dagrijverlichting LED

Grootlicht-assistent

Koplampen LED

Koplampen adaptief

AC

Voorstoel(en)

Stuurwiel

Achterbank deelbaar

Apple CarPlay

Bekleding Leder

Cruise Control Adaptive

Elektronisch dashboard

Keyless entry

Navigatiesysteem

Spraakbediening

Dak

Achterklep elektrisch bedienbaar

Buitenspiegel(s) automatisch dimmend

Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Buitenspiegels inklapbaar

Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar

Buitenspiegels verwarmd

Lichtmetalen velgen

Lichtmetalen velgen 20"

Metallic lak

Audio installatie

Android Auto

Multimedia-voorbereiding

achterklep

airbag(s) knie

airbag(s) passagier achter

bots herkenning systeem

keyless start

kruisend verkeer detectie

lederen interieur

volledig digitaal instrumentenpaneel

Garanties & Zekerheden

BOVAG Garantie

BOVAG Garantie
  • Beschermd tegen verborgen gebreken

  • Bovag hulp bij klachten of geschillen

Autorapporten

AutoWeek Kentekenrapport

Bekijk het RDW-Voertuigrapport

Bekijk het meest complete autorapport met alle voertuigspecificaties, APK- en eigenaren historie, kilometerstand controle en testverslagen van auto experts.

RDW-Voertuigrapport

Meer weten over de geregistreerde tellerstanden, eerdere eigenaren en mogelijke terugroepacties? Bekijk de voertuighistorie zoals bekend bij de RDW.

Verzekeren

Wat kost een verzekering voor deze auto?

Financieren

Geld lenen voor je auto?

Ontdek jouw mogelijkheden.

  • Financiering op maat

  • Gunstige tarieven en flexibele voorwaarden

  • Vast bedrag per maand

Zakelijk financieren?

Ontdek de voordelen van financial lease.

  • Bepaal zelf je maandbedrag

  • Leasen zonder bijtelling

  • Snel geregeld

Specificaties

Prijs incl. btw

€ 49.950

BTW verrekenbaar

Nee, marge auto

Kenteken

ZG-805-G

Merk

Mercedes-Benz

Model

CLS

Kilometerstand

99.803 km

Brandstof

Hybride benzine

Transmissietype

Automaat (9 versnellingen)

Kleur

Grijs

Uitvoering

450 4MATIC Premium Plus

Carrosserievorm

Sedan

Aantal Deuren

4

Soort voertuig

Personenauto

Maximum aantal zitplaatsen

5

Versnellingen

9

Nieuwprijs vanaf

€ 128.266

Import auto

Ja

Bouwjaar

2018

Datum eerste toelating

26 juli 2018

Datum eerste tenaamstelling in Nederland

23 mei 2019

APK geldig tot

25 oktober 2026

Fabrieksgarantie algemeen

-

Fabrieksgarantie aandrijving

-

Fabrieksgarantie carrosserie

-

Fabrieksgarantie lak

-

Fabrieksgarantie max. kilometers

-

Emissieklasse

Euro 6

Energielabel

E

CO2 uitstoot

184 gram per km

Verbruik

11,9 km per liter

Verbruik in de stad

-

Verbruik buiten de stad

-

Aantal cilinders

6

Motorinhoud

2.999 cc

Turbo

Ja

Vermogen

368 pk (270 kW)

Topsnelheid

250 km/h

Acceleratie 0 naar 100

4,8 s

Aandrijving

voor en achterwiel

Dimensies (L x B x H)

5.000 x 1.900 x 1.440 mm

Ledig gewicht

1.840 kg

Draaicirkel

-

Inhoud brandstoftank

80 liter

Actieradius

952 km

Rijklaar gewicht

1.940 kg

Wegenbelasting (3 maanden)

€ 321 - € 354

Maximaal toelaatbaar gewicht

2.560 kg

Trekgewicht geremd

1.900 kg

Trekgewicht ongeremd

750 kg

Inhoud kofferbak

-

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.