26

voertuig afbeelding
voertuig afbeelding-1voertuig afbeelding-2

Renault Symbioz

1.6 E-Tech full hybrid 145 techno Nieuw

Prijs

€ 32.850

incl. btw

Bouwjaar

2025

Kilometerstand

2 km

Roks autobedrijf

5051 CL Goirle

18 reviews

Brandstof

Hybride benzine

Transmissietype

Automaat

Verbruik

21,3 km per liter

Vermogen

-

Motorinhoud

1.598 cc

Kleur

Grijs

Trekhaak

-

Trekgewicht max.

-

Wegenbelasting

-

APK geldig tot

-

Kenteken

-

Inruil

Inruilvoorstel ontvangen?

Aanbieder

Roks autobedrijf

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Dorpsstraat 72

5051 CL Goirle

Wat vertelt de aanbieder over deze auto?

Renault wil zich blijvend onderscheiden als koploper in techniek en ontwerp. En dat dan op z'n Frans, natuurlijk. Ook al zeggen ze het in het Engels: 'Drive for change'. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze Renault Symbioz een zuinige, slimme auto. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en LED-achterlichten.

Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Terwijl het navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Smartphones die zonder snoer kunnen opladen halen simpel een volle accu via de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Ook regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.

Deze Renault is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Renault bovendien dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Symbioz aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.

Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Speciale kleur
Infotainment
  • Audio-installatie
Interieur
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
  • Autonomous Emergency Braking
  • Vermoeidheids herkenning
Overige
  • automatische snelheidsbegrenzing ISA
  • Bluetooth
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas achter
  • hemelbekleding donker
  • kunstlederen/stof bekleding
  • multimedia scherm standaard
  • Pack Driving & Comfort (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, uitstap waarschuwing, Voorstoelen verwarmd)
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitstap waarschuwing
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie

Nieuw: Ja
Modelreeks: mei 2024 - jul. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 264 cm
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Optioneel afleverpakket (€ 495): Service Pakket: Alle auto's worden standaard geleverd met 12 maanden BOVAG garantie. Optioneel Service Pakket € 495,00. De auto wordt dan afgeleverd met een onderhoudsbeurt volgens fabrieksnormen, een nieuwe APK, poetsbeurt, halve tank brandstof, indien nodig nieuwe matten. Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.

Bedrijfsinformatie

Let op!: Onze advertenties worden met veel zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat er meer of minder opties aanwezig zijn dan gemeld.
Ons advies: Controleer bij bezichtiging of tijdens proefrit goed of alle opties aanwezig zijn
U kunt geen rechten ontlenen aan onze advertenties of specificatiekaarten op de auto

Roks autobedrijf

18 reviews

9.4

Twan

21 september 2025, goirle

Een zaak waar je op kunt vertrouwen

Ik ben al heel veel jaren vaste klant. Ook mijn kinderen kopen hier hun auto's. de service is altijd perfect. ik zeg altijd autobedrijf Roks een super adres voor het kopen van je auto.

Ruud

21 september 2025, goirle

Mooie auto's

Ik koop al meer dan 30 jaar mijn auto's bij Roks. Altijd goede auto's en als er iets niet goed is wordt het opgelost. En goede inruil prijs voor auto. (ik lever dan wel ook een goede mooie auto in)

Peter Verhoeven

20 september 2025, goirle

Vertrouwd adres

Wij hebben al meerdere auto's gekocht bij Roks. Gaat altijd soepel en vriendelijk. Redelijke inruilprijs gekregen. Nieuwe auto had net zijn onderhoud gehad, volgende beurt is gratis. Fijne zaak.

Contact Aanbieder

AutoTrack gebruikt je persoonsgegevens om je aanvraag te kunnen verwerken. Meer informatie vind je in ons privacy statement.

Opties & Accessoires

Parkeer systeem

Airbags

Alarmsysteem

Alarmsysteem Klasse 1

Anti Slip Control

Antiblokkeersysteem (ABS)

Bandenspanningscontrolesysteem

Centrale deurvergrendeling

Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Dodehoek detector

Electronic Stability Program (ESP)

Getint glas

Regensensor

Rijstrooksensor

Startblokkering

Stuurbekrachtiging

Tractie Controle Systeem (TCS)

Achterlichten LED

Dimlichten automatisch

Grootlicht-assistent

Koplampen LED

AC

Voorstoel(en)

Bekleding

Stuurwiel

Apple CarPlay

Armsteun voor

Cruise Control Adaptive

Elektrische ramen voor en achter

Elektronisch dashboard

Hoofdsteunen achter

Isofix aansluiting

Keyless entry

Navigatiesysteem

Spraakbediening

Achterklep elektrisch bedienbaar

Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Buitenspiegels inklapbaar

Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar

Buitenspiegels verwarmd

Lichtmetalen velgen

Lichtmetalen velgen 18"

Metallic lak

Audio installatie

Android Auto

Autotelefoonvoorbereiding

Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth

Multimedia-voorbereiding

Radio -DAB

achterklep

airbag(s) passagier achter

bots herkenning systeem

keyless start

lichtmetalen velgen 18"

oplaadmogelijkheid

sfeerverlichting

stuurwiel multifunctioneel en verwarmd

volledig digitaal instrumentenpaneel

Garanties & Zekerheden

BOVAG Garantie

BOVAG Garantie
  • Beschermd tegen verborgen gebreken

  • Bovag hulp bij klachten of geschillen

Autorapporten

Geen autorapport

Voor deze auto hebben we geen autorapport. Mogelijk is het kenteken onbekend of het rapport op een later tijdstip beschikbaar

Verzekeren

Wat kost een verzekering voor deze auto?

Financieren

Geld lenen voor je auto?

Ontdek jouw mogelijkheden.

  • Financiering op maat

  • Gunstige tarieven en flexibele voorwaarden

  • Vast bedrag per maand

Zakelijk financieren?

Ontdek de voordelen van financial lease.

  • Bepaal zelf je maandbedrag

  • Leasen zonder bijtelling

  • Snel geregeld

Specificaties

Prijs incl. btw

€ 32.850

BTW verrekenbaar

Ja

Kenteken

Niet beschikbaar

Merk

Renault

Model

Symbioz

Kilometerstand

2 km

Brandstof

Hybride benzine

Transmissietype

Automaat (8 versnellingen)

Kleur

Grijs

Uitvoering

1.6 E-Tech full hybrid 145 techno

Carrosserievorm

SUV / Terreinwagen

Aantal Deuren

5

Soort voertuig

Personenauto

Maximum aantal zitplaatsen

5

Versnellingen

8

Nieuwprijs vanaf

-

Import auto

Nee

Bouwjaar

2025

Datum eerste toelating

29 april 2025

Datum eerste tenaamstelling in Nederland

29 april 2025

Fabrieksgarantie algemeen

-

Fabrieksgarantie aandrijving

-

Fabrieksgarantie carrosserie

-

Fabrieksgarantie lak

-

Fabrieksgarantie max. kilometers

-

Emissieklasse

-

Energielabel

A

CO2 uitstoot

-

Verbruik

21,3 km per liter

Verbruik in de stad

-

Verbruik buiten de stad

-

Aantal cilinders

4

Motorinhoud

1.598 cc

Turbo

-

Vermogen

-

Topsnelheid

170 km/h

Acceleratie 0 naar 100

10,6 s

Aandrijving

voorwiel

Dimensies (L x B x H)

-

Ledig gewicht

1.398 kg

Draaicirkel

-

Inhoud brandstoftank

48 liter

Actieradius

1.021 km

Rijklaar gewicht

-

Wegenbelasting (3 maanden)

-

Maximaal toelaatbaar gewicht

-

Trekgewicht geremd

-

Trekgewicht ongeremd

-

Inhoud kofferbak

-

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.