7

voertuig afbeelding
voertuig afbeelding-1voertuig afbeelding-2

Skoda Kamiq

1.0 TSI Monte Carlo DSG Automaat | Panoramadak | Sportstoelen | 16'' L.M. Velgen

Prijs

€ 28.940

incl. btw

Bouwjaar

2024

Kilometerstand

28.670 km

Luykx Heemstede B.V.

2102 LS Heemstede

105 reviews

Brandstof

Benzine

Transmissietype

Automaat

Verbruik

21,3 km per liter

Vermogen

110 pk (81 kW)

Motorinhoud

999 cc

Kleur

Wit

Trekhaak

-

Trekgewicht max.

1.200 kg

Wegenbelasting

€140 - €154 / kwartaal

APK geldig tot

APK bij aflevering

Kenteken

JBD-05-T

Inruil

Inruilvoorstel ontvangen?

Aanbieder

Luykx Heemstede B.V.

Officiële merkdealer

Cruquiusweg 29

2102 LS Heemstede

Wat vertelt de aanbieder over deze auto?

De Skoda Kamiq 1.0 TSI Monte Carlo met DSG Automaat van het bouwjaar 2024 is een uitstekende keuze voor degenen die op zoek zijn naar een stijlvolle en comfortabele SUV. Met zijn strakke witte exterieur en metallic lak springt deze auto direct in het oog. Met slechts 28670 kilometer op de teller, is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele avonturen.

Een van de indrukwekkende functies van deze Skoda Kamiq is het panoramadak, waardoor de cabine wordt overspoeld met natuurlijk licht en een gevoel van ruimte creëert. De achteruitrijcamera biedt extra gemak en zekerheid bij het parkeren en manoeuvreren in krappe ruimtes. De keyless start zorgt voor een moeiteloze startervaring, terwijl het volledig digitale instrumentenpaneel een moderne touch aan het interieur toevoegt.

Dankzij Apple Carplay/Android Auto integratie kun je moeiteloos verbinding maken met je smartphone en genieten van je favoriete muziek en apps terwijl je onderweg bent. Het sportieve stuur en de comfortabele sportstoelen zorgen voor een aangename rijervaring, terwijl de electronic climate control ervoor zorgt dat je altijd de perfecte temperatuur in de auto hebt.

Met 110 PK onder de motorkap en een soepele automatische transmissie, biedt de Skoda Kamiq een plezierige rijervaring. De lichtmetalen velgen geven de auto een moderne uitstraling en dragen bij aan de algehele sportieve look van deze Monte Carlo uitvoering.

Of je nu dagelijks pendelt naar het werk of graag op roadtrips gaat, de Skoda Kamiq 1.0 TSI Monte Carlo is een betrouwbare metgezel die comfort, veiligheid en stijl perfect combineert. Met cruise control voor lange afstanden en de nodige luxe opties, is deze SUV ontworpen om aan al jouw behoeften te voldoen.

Kortom, de Skoda Kamiq 1.0 TSI Monte Carlo is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een moderne, luxe en sportieve SUV met alle gewenste opties. Neem vandaag nog contact op met Luykx Heemstede B.V. voor meer informatie over deze geweldige auto.

Over ons:
Auto Luykx is een echt familiebedrijf en al 35 jaar Suzuki dealer voor de regio’s Heemstede, Amsterdam, Haarlem en de Haarlemmermeer. Mede dankzij onze transparante manier van zaken doen en persoonlijke aandacht zijn wij een begrip in de regio geworden.

Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
  • Audio-installatie
  • Bluetooth
  • connected services
  • multimedia scherm middel
Exterieur
  • kleur wit
Extra
  • diffusor
  • lendesteun(en) verstelbaar
Interieur & Comfort
  • Extra getint glas achter
  • hemelbekleding donker
  • kunstlederen/stof bekleding
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • schakelpaddles
Veiligheid & Techniek
  • Autonomous Emergency Braking
  • Elektronisch sper differentieel
  • Rijstrooksensor met correctie
  • vervolgbotsing preventie
Meer informatie

Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie tot: 06-02-2026
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Kies je het COMFORT afleverpakket dan ben je verzekerd van 12 maanden BOVAG garantie (of resterende fabrieksgarantie) en een APK die minimaal 12 maanden geldig is. Ook verversen wij op voorhand de motorolie. Verder is de auto van binnen en buiten gepoetst en leveren wij de auto met een nieuwe mattenset en 1/4 tank brandstof.
Beschikbare afleverpakketten:

  • COMFORT (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Kies je het COMFORT afleverpakket dan ben je verzekerd van 12 maanden BOVAG garantie (of resterende fabrieksgarantie) en een APK die minimaal 12 maanden geldig is. Ook verversen wij op voorhand de motorolie. Verder is de auto van binnen en buiten gepoetst en leveren wij de auto met een nieuwe mattenset en 1/4 tank brandstof.; Nieuwe APK
  • ZEKERHEID (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "COMFORT"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Kies je voor het ZEKERHEID afleverpakket dan leveren wij de auto af met een complete onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema en profiteer je van 12 maanden extra garantie (24 in totaal). Mocht het profiel van de banden minder dan 3 mm zijn dan worden deze vervangen voor nieuwe exemplaren. Daarnaast wordt de auto van binnen en buiten gepoetst, voorzien van een nieuwe mattenset en afgeleverd met een volle tank brandstof. Tot slot wordt de auto voor 12 maanden aangemeld bij onze pechhulpdienst die in heel Europa te gebruiken is. ; Nieuwe APK

Referentienummer: 1822

Luykx Heemstede B.V.

105 reviews

9.6

A.E.

26 september 2025, hoofddorp

Top verkoper, meneer Appel

Netjes, vriendelijk, duidelijk en top service Kan je op bouwen Zulke mensen/bedrijven zijn er weinig

Dirk Terlouw

26 september 2025, hoofddorp

Prima advies

Vriendelijke verkoper David Appel duidelijke uiteg!

M

17 september 2025, haarlem

Zeer prettig

Aardige klantvriendelijke behandeling. Prima uitleg

Contact Aanbieder

AutoTrack gebruikt je persoonsgegevens om je aanvraag te kunnen verwerken. Meer informatie vind je in ons privacy statement.

Opties & Accessoires

Parkeer systeem

Airbags

Alarmsysteem

Alarmsysteem Klasse 1

Antiblokkeersysteem (ABS)

Bandenspanningscontrolesysteem

Centrale deurvergrendeling

Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Electronic Stability Program (ESP)

Getint glas

Rijstrooksensor

Sperdifferentieel

Startblokkering

Stuurbekrachtiging

Vermoeidheids herkenning

Achterlichten LED

Dagrijverlichting LED

Dimlichten automatisch

Koplampen LED

Mistlampen voor

AC

Voorstoel(en)

Bekleding

Stuurwiel

Achterbank deelbaar

Apple CarPlay

Armsteun voor

Boordcomputer

Cruise control

Elektrische ramen voor en achter

Elektronisch dashboard

Hill hold-functie

Versnellingspook leer

Dak

Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Buitenspiegels in carrosseriekleur

Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar

Buitenspiegels verwarmd

Dakrails

Lichtmetalen velgen

Lichtmetalen velgen 16"

Metallic lak

Audio installatie

Android Auto

Multimedia-voorbereiding

Radio -DAB

airbag(s) knie

bots herkenning systeem

keyless start

volledig digitaal instrumentenpaneel

Garanties & Zekerheden

BOVAG Garantie

BOVAG Garantie
  • Beschermd tegen verborgen gebreken

  • Bovag hulp bij klachten of geschillen

Autorapporten

AutoWeek Kentekenrapport

Bekijk het RDW-Voertuigrapport

Bekijk het meest complete autorapport met alle voertuigspecificaties, APK- en eigenaren historie, kilometerstand controle en testverslagen van auto experts.

Verzekeren

Wat kost een verzekering voor deze auto?

Financieren

Geld lenen voor je auto?

Ontdek jouw mogelijkheden.

  • Financiering op maat

  • Gunstige tarieven en flexibele voorwaarden

  • Vast bedrag per maand

Zakelijk financieren?

Ontdek de voordelen van financial lease.

  • Bepaal zelf je maandbedrag

  • Leasen zonder bijtelling

  • Snel geregeld

Specificaties

Prijs incl. btw

€ 28.940

BTW verrekenbaar

Ja

Kenteken

JBD-05-T

Merk

Skoda

Model

Kamiq

Kilometerstand

28.670 km

Brandstof

Benzine

Transmissietype

Automaat (7 versnellingen)

Kleur

Wit

Uitvoering

1.0 TSI Monte Carlo DSG Automaat | Panoramadak | Sportstoelen | 16'' L.M. Velgen

Carrosserievorm

SUV / Terreinwagen

Aantal Deuren

5

Soort voertuig

Personenauto

Maximum aantal zitplaatsen

5

Versnellingen

7

Nieuwprijs vanaf

€ 38.221

Import auto

Ja

Bouwjaar

2024

Datum eerste toelating

6 februari 2024

APK geldig tot

6 februari 2028

Fabrieksgarantie algemeen

-

Fabrieksgarantie aandrijving

-

Fabrieksgarantie carrosserie

-

Fabrieksgarantie lak

-

Fabrieksgarantie max. kilometers

-

Emissieklasse

Euro 6

Energielabel

B

CO2 uitstoot

135 gram per km

Verbruik

21,3 km per liter

Verbruik in de stad

-

Verbruik buiten de stad

-

Aantal cilinders

3

Motorinhoud

999 cc

Turbo

Ja

Vermogen

110 pk (81 kW)

Topsnelheid

193 km/h

Acceleratie 0 naar 100

10,1 s

Aandrijving

voorwiel

Dimensies (L x B x H)

4.241 x 1.793 x 1.553 mm

Ledig gewicht

1.147 kg

Draaicirkel

10,1 m

Inhoud brandstoftank

50 liter

Actieradius

1.063 km

Rijklaar gewicht

1.247 kg

Wegenbelasting (3 maanden)

€ 140 - € 154

Maximaal toelaatbaar gewicht

1.780 kg

Trekgewicht geremd

1.200 kg

Trekgewicht ongeremd

620 kg

Inhoud kofferbak

400 - 1.395 liter

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.