35




Volkswagen ID.3
58kWh 204pk 1ST First 85%Soh [ TREKHAAK+NAVIGATIE+PDC+STOELVERWARMING ]
Prijs
incl. btw
€ 14.400
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
114.443 km

Sla deze auto op zonder account
Download onze app
Sla deze auto op zonder account
Download onze app
Brandstof
Elektriciteit
Actieradius praktijk
350 km
Accucapaciteit
58 kWh
Praktijkverbruik
16.6 kWh / 100 km
Vermogen
204 pk (150 kW)
Kleur
Grijs
Trekhaak
Ja
Trekgewicht max.
-
Wegenbelasting
€214 - €234 / kwartaal
APK geldig tot
30 november 2026
Kenteken
K-328-DD
Inruil
Inruilvoorstel ontvangen?
Aanbieder
Autobedrijf Jan Bogert B.V.
Wipmolen 3
4671 HE Dinteloord
Wat vertelt de aanbieder over deze auto?
De Volkswagen ID.3 is één van de populairste elektrische auto’s van dit moment en dat is niet zonder reden. Hij rijdt stil, soepel en verrassend vlot, terwijl je profiteert van lage gebruikskosten en een actieradius die voor de meeste ritten ruim voldoende is. Met de sterke 204 pk elektromotor voelt de auto bovendien een stuk sneller aan dan je misschien verwacht.
Dit exemplaar is uitgevoerd als 1ST , een luxe uitvoering met veel fijne extra’s. Zo staat de auto op 19 inch lichtmetalen velgen, wat hem een moderne en sportieve uitstraling geeft. Binnenin is het comfortabel met stoelverwarming, een automatische climate control en een strak digitaal dashboard. Dankzij de achteruitrijcamera en parkeersensoren manoeuvreer je de auto eenvoudig in krappe parkeerplaatsen.
Ook praktisch is er aan alles gedacht. De trekhaak maakt de auto extra veelzijdig voor bijvoorbeeld een fietsendrager, terwijl het ruime interieur en de slimme indeling zorgen dat je verrassend veel bagage kwijt kunt.
De ID.3 laat goed zien hoe relaxed elektrisch rijden kan zijn. Instappen, stil wegrijden en genieten van het directe vermogen. Zodra je ermee gereden hebt, voelt het eigenlijk meteen logisch.
- Adaptieve Cruise Control (Stop&Go)
- Automatisch Dimmende Binnenspiegel
- Automatisch Dimmende Buitenspiegels
- Bestuurdersassistentie Pakket
- Bluetooth
- Botspreventie
- City Safety
- Digitale radio-ontvangst (DAB+)
- Efficiencyassistent
- Elektrisch bedienbare handrem
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Groot navigatie
- Keyless
- Lane-Assist
- Navigatie full map + hdd
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Audiobediening op het stuur
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische Stabiliteits Controle
- Carkit
- Fabrieksgarantie
- In hoogte verstelbaar stuur
- Snelheidsbegrenzer
- Stoelverwarming voor
Constructiejaar: 2020-11
Laadvermogen: 566 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Z
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrieksgarantie: Ja
Autobedrijf Jan Bogert B.V.
10 reviews
Shir
30 maart 2026, rotterdam
Veel problemen met tesla model 3
2 maanden geleden een tesla model 3 gekocht, leek hartstikke goed van binnen en buiten. Service was prima, ondanks dat we nog even twijfelde, dag daarna toch de auto gekocht, met plezier opgehaald (ondanks dat hij vies was en dat voor zo’n bedrag niet standaard inbegrepen zit). Gelijk de auto voor controle naar de tesla garage en ja hoor… haalde de kappen er af, en de velgen zijn helemaal kapot gereden. De auto voor controle naar de tesla dealer gebracht: 1. laadpoort was al kapot bij aankoop (niet kunnen uittesten tijdens de proefrit) 2. Powerstrut kofferbak kapot (zouden ze bij Jan Boogert vervangen maar is niet gebeurd) 3. De draagarm rechtsvoor is kapot. 4. Auto zat helemaal onder de krassen (niet kunnen zien omdat hij zo vies was) Ik heb direct de auto laten polijsten en glascoating, vervolgens ben ik nu over de 1.800,- kwijt voor de reparatie kosten. Ik vind het een nare ervaring, vooral omdat dit voor ons een dure aankoop was en er werd gezegd dat de auto helemaal in orde was! Let dus AUB echt heel goed op alles, neem desnoods iemand mee met ervaring in Tesla’s. Want tweedehands “goedkoop” kan ook duurkoop zijn…
Jan Bayense
28 maart 2026, kerkrade
Dat voelt als een warm welkom!
Voor ons is het een paar uur rijden naar Autobedrijf Jan Bogert B.V. Bij binnenkomst eerst even naar het toilet gegaan. Daarna stond de koffie klaar. Een duidelijke app waarin 3 kentekens uitgezocht konden worden van Tesla's die we wilden zien. Daar zat niet bij wat we zochten. We kregen van Jan een goed advies en hij haalde een andere uit de voorraad op het terrein. Nog niet schoongemaakt of gepoetst maar dan kun je ook goed zien hoe de auto eruit ziet en hoe de vorige eigenaar er mee om gegaan is. We hadden er zoveel vertrouwen in dat we zelfs geen proefrit hebben gemaakt. Op de afhaaldag stond de auto ons al toe te glimmen. De administratie werd snel en efficiënt geregeld. Ook nu weer koffie en een warme ontvangst. Een rondje gereden met goede uitleg en daarna tevreden naar huis. Vriendelijke mensen, eerlijk verhaal. Ik heb er alle vertrouwen in! Warm aanbevolen!
Judith
15 januari 2026, dongen
Check je aankoop, snelle verkopers
3 weken geleden een auto gekocht bij Jan. Na een prima proefrit hebben we de auto afgerekend. Ondanks de schade en dat de auto van buiten en binnen nog vies was kregen we slechts 200€ korting op een aankoop van 16k. Na 1 week bleek de account van de vorige eigenaresse nog in de boordcomputer te staan. De auto was namelijk niet gereset na de fabrieksinstellingen. Het heeft mij 3 mails en anderhalve week gekost voordat ze bij Jan Bogert mij vertelde dat zij dit bij EV’s nooit doen. Uiteindelijk heb ik het zelf gefixed via de VW dealer. Na 3 telefoontjes, 4 foto’s en 4 mails is het nu eindelijk opgelost. De auto was allerminst klaar voor aflevering en het was netjes geweest om je klant daar vooraf over te informeren of daar een korting tegenover te zetten. Tip: mocht je hier een auto aanschaffen, wacht dan even met je review plaatsen nadat je de auto in gebruik hebt genomen :-)
Contact Aanbieder
Opties & Accessoires
Parkeer systeem
Airbags
Anti Slip Control
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bandenspanningscontrolesysteem
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Regensensor
Stuurbekrachtiging
Tractie Controle Systeem (TCS)
Achterlichten LED
Dagrijverlichting LED
Koplampen LED
AC
Voorstoel(en)
Bekleding
Stuurwiel
Achterbank deelbaar
Armsteun achter
Armsteun voor
Boordcomputer
Elektrische ramen voor en achter
Hill hold-functie
Hoofdsteunen achter
Isofix aansluiting
Keyless entry
Navigatiesysteem
Spraakbediening
Standkachel
Warmtewerend glas
Cruise Control Adaptive
Apple CarPlay
Trekhaak
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels inklapbaar
Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Lichtmetalen velgen
Buitenspiegels verwarmd
Audio installatie
Radio -DAB
Android Auto
airbag(s) knie
keyless start
Garanties & Zekerheden
Nationale Autopas (NAP)

Kilometerstand is logisch verklaarbaar
Gecontroleerd door de RDW
Autorapporten
AutoWeek Kentekenrapport
Bekijk het meest complete autorapport met alle voertuigspecificaties, APK- en eigenaren historie, kilometerstand controle en testverslagen van auto experts.
Bekijk het gratis rapport (opens in new tab)Verzekeren
Financieren
Specificaties
Prijs incl. btw
€ 14.400
BTW verrekenbaar
Ja
Kenteken
K-328-DD
Merk
Volkswagen
Model
ID.3
Kilometerstand
114.443 km
Brandstof
Elektriciteit
Transmissietype
Automaat
(1 versnellingen)
Kleur
Grijs
Moonstone Grey
Uitvoering
Carrosserievorm
Hatchback
Aantal Deuren
5
Soort voertuig
Personenauto
Maximum aantal zitplaatsen
5
Versnellingen
1
Nieuwprijs vanaf
€ 37.990
Import auto
Nee
Bouwjaar
2020
Datum eerste toelating
30 november 2020
Datum eerste tenaamstelling in Nederland
30 november 2020
APK geldig tot
30 november 2026
Fabrieksgarantie algemeen
-
Fabrieksgarantie aandrijving
-
Fabrieksgarantie carrosserie
-
Fabrieksgarantie lak
-
Fabrieksgarantie max. kilometers
-
Accugarantie
31 maanden resterend
Accugarantie
160.000 km
Emissieklasse
Z
Energielabel
-
CO2 uitstoot
-
Praktijkverbruik
16.6 kWh / 100 km
Vermogen
204 pk (150 kW)
Topsnelheid
160 km/h
Acceleratie 0 naar 100
7.3 s
Actieradius fabrieksopgave (WLTP)
424 km
Actieradius praktijk
350 km
Type
🌞 Zomer
❄️ Winter
Stad
515 km
340 km
Snelweg
320 km
250 km
Gemengd
400 km
290 km
Accuconditie (SoH)
-
Accutest-rapport
-
Bruikbare accucapaciteit
58 kWh
Nominale accucapaciteit
62 kWh
Maximaal laadvermogen thuisladen
11 kW
Laadtijd thuisladen 0-100%
375 minuten
Laadsnelheid thuisladen
56 km per uur
Type snellaadpoort
CCS
Maximaal laadvermogen snelladen (kW)
124 kW
Gemiddeld laadvermogen snelladen
82 kW
Laadtijd snelladen 10-80%
31 minuten
Laadsnelheid snelladen
470 km per uur
Aandrijving
achterwiel
Dimensies (L x B x H)
4.260 x 1.810 x 1.560 mm
Ledig gewicht
1.694 kg
Draaicirkel
-
Inhoud brandstoftank
-
Rijklaar gewicht
1.794 kg
Wegenbelasting (3 maanden)
€ 214 - € 234
Maximaal toelaatbaar gewicht
2.260 kg
Trekgewicht geremd
-
Trekgewicht ongeremd
-
Inhoud kofferbak
385 - 1.267 liter
Alle informatie met eenis afkomstig vanEV Database.

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.