Brandstof
Benzine
Transmissietype
Handgeschakeld
Verbruik
13,9 km per liter
Vermogen
155 pk (114 kW)
Motorinhoud
1.997 cc
Kleur
Rood
Trekhaak
Ja
Trekgewicht max.
1.700 kg
Wegenbelasting
€194 - €220 / kwartaal
APK geldig tot
APK bij aflevering
Kenteken
X-813-FR
Inruil
Inruilvoorstel ontvangen?
Aanbieder
Piet Has Automobielen B.V.
Lageweg 25
1628 JS Hoorn
Wat vertelt de aanbieder over deze auto?
Inclusief nieuwe APK, 12 maanden BOVAG garantie en het ter naam stellen van het voertuig, dus zekerheid!
De genoemde prijs is exclusief onderhoudspakket van € 395,- Het onderhoudspakket houdt in; Periodieke onderhoudsbeurt, professionele schoonmaak van in- en exterieur, volle tank brandstof, Airco onderhoud, NAP certificaat en technische controle.
*Ondanks de aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze advertentie, is het mogelijk dat bepaalde informatie onvolledig of onjuist is. De gemaakte foto's zijn hierin altijd leidend.
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak 13-polig
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Vrij van honden of rooklucht
- Autonomous Emergency Braking
- Aanhanger assistent
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
Modelreeks: feb. 2015 - okt. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
- Onderhoudspakket (€ 395): De genoemde prijs is exclusief onderhoudspakket van € 395,- Het onderhoudspakket houdt in; Periodieke onderhoudsbeurt, schoonmaak in- en exterieur, halfvolle tank brandstof, Airco onderhoud en technische controle.
- BOVAG Garantie 12 maanden (zonder meerprijs): https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Piet Has Automobielen B.V. staat voor kwaliteit, moderne service en een scherpe prijsstelling. Ruim 30 jaar een begrip in West-Friesland!
Wij zijn officieel Erkend Reparateur voor Chevrolet en Daihatsu.Ook zijn wij aangesloten bij de Bovag en zijn we de officiële Vakgarage voor West-Friesland. Inruil is altijd mogelijk.
Uw auto wordt altijd afgeleverd met een nieuwe APK-keuring en boven de 4.500,- altijd met volledige Bovaggarantie.
Piet Has levert als enige in de regio trekhaken van trekhaakcentrum.nl, merk-trekhaken tegen internet prijzen.
Omdat we naast merkdealer ook Allround Vakgarage zijn kunnen we financieringen, verzekeringen en pechhulp voor u afsluiten voor alle auto's.
Vraag naar onze diverse betalingsmogelijkheden. We kunnen een financieringsvoorstel op maat voor u verzorgen met aantrekkelijke rente's. Vraag naar de voorwaarden.
Piet Has Automobielen B.V.
5 reviews
Corrie Dalhuijsen
20 oktober 2025, medemblik
Zeer tevreden
Marco leverde de 2dehands auto af zo vriendelijk . De auto was gepoetst en zag er prachtig uit . Wij waren met het hele gezin .Super klantvriendelijk daar is mijn hele gezin het mee eens .ik heb de auto nu een week hij rijdt super .Marco bedankt voor alles ik ben er zo blij mee en ook met de service van het bedrijf . Mij hebben ze nu als vaste klant groet Corrie
Lana
6 april 2025, hoorn
Jammer
Helaas 114 euro moeten betalen voor lampen die niet eens stuk waren. Ik kwam de garage binnen en had uitgelegd dat de slechte verlichting van mijn auto door de accu kan komen omdat die een maand geleden twee keer was uitgevallen. Nee hoor zeiden ze, dat kan niet. Alle lampen zijn stuk. Wat ze zelf al een apart verhaal vonden. Vervolgens zonder te overleggen hebben ze dus mijn lampen vervangen en moest ik 114 euro afrekenen. Vervolgens deden mijn lichten het nog steeds niet. Dus terug gegaan naar Piet Has. Vervolgens lag het wel aan de accu zoals ik had aangegeven. Weer moest ik hier een bedrag van 150 euro voor betalen. Heel vreemd allemaal. Ik had van te voren al aangegeven dat het wellicht aan de accu lag. Ik vraag mij af waar het vakmanschap van deze garage is. Ze hebben wel erkend dat het niet helemaal netjes is gelopen. Maar de compensatie had wat mij betreft 150 euro min 114 euro moeten zijn. Ze hebben er toch voor gekozen om mijn in totaal dus 264 euro te laten betalen.
P.F
7 februari 2025, hoorn
Zeer goede service 5+ star
Lang verhaal in het kort de pas aangeschafte auto was zogezegd niet naar onze zin, erover gesproken en werd begrepen en gezocht naar een goede oplossing voor beide partijen die ook plaats heeft gevonden. Zeer goede ervaring en zal zeker bij iedereen aanbevelen en zeker terugkeren omdat goede service onbetaalbaar is. Bedankt en tot spoedig
Contact Aanbieder
Opties & Accessoires
Parkeer systeem
Airbags
Alarmsysteem
Alarmsysteem Klasse 1
Anti Slip Control
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bandenspanningscontrolesysteem
Brake Assist System (BAS)
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Electronic Brake force Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Getint glas
Regensensor
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Tractie Controle Systeem (TCS)
Dagrijverlichting LED
Dimlichten automatisch
Mistlampen voor
AC
Voorstoel(en)
Bekleding
Stuurwiel
Achterbank deelbaar
Armsteun achter
Armsteun voor
Boordcomputer
Cruise control
Elektrische ramen voor en achter
Hill hold-functie
Hoofdsteunen achter
Isofix aansluiting
Navigatiesysteem
Versnellingspook leer
Trekhaak
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels inklapbaar
Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Buitenspiegels verwarmd
Bumpers in carrosseriekleur
Dakrails
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen velgen 17"
Metallic lak
Audio installatie
Autotelefoonvoorbereiding
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Multimedia-voorbereiding
Radio -DAB
achteropkomend verkeer waarschuwing
airbag(s) passagier achter
Garanties & Zekerheden
BOVAG Garantie

Beschermd tegen verborgen gebreken
Bovag hulp bij klachten of geschillen
Autorapporten
Verzekeren
Financieren
Specificaties
Prijs incl. btw
€ 22.750
BTW verrekenbaar
Nee, marge auto
Kenteken
X-813-FR
Merk
Honda
Model
CR-V
Kilometerstand
110.136 km
Brandstof
Benzine
Transmissietype
Handgeschakeld
(6 versnellingen)
Kleur
Rood
Uitvoering
Carrosserievorm
SUV / Terreinwagen
Aantal Deuren
5
Soort voertuig
Personenauto
Maximum aantal zitplaatsen
5
Versnellingen
6
Nieuwprijs vanaf
€ 45.724
Import auto
Ja
Bouwjaar
2018
Datum eerste toelating
19 februari 2018
Datum eerste tenaamstelling in Nederland
13 november 2023
APK geldig tot
19 februari 2022
Fabrieksgarantie algemeen
-
Fabrieksgarantie aandrijving
-
Fabrieksgarantie carrosserie
-
Fabrieksgarantie lak
-
Fabrieksgarantie max. kilometers
-
Emissieklasse
Euro 6
Energielabel
F
CO2 uitstoot
168 gram per km
Verbruik
13,9 km per liter
Verbruik in de stad
-
Verbruik buiten de stad
-
Aantal cilinders
4
Motorinhoud
1.997 cc
Turbo
Nee
Vermogen
155 pk (114 kW)
Topsnelheid
190 km/h
Acceleratie 0 naar 100
10 s
Aandrijving
voorwiel
Dimensies (L x B x H)
4.610 x 1.900 x 1.670 mm
Ledig gewicht
1.431 kg
Draaicirkel
11 m
Inhoud brandstoftank
58 liter
Actieradius
805 km
Rijklaar gewicht
1.531 kg
Wegenbelasting (3 maanden)
€ 194 - € 220
Maximaal toelaatbaar gewicht
1.965 kg
Trekgewicht geremd
1.700 kg
Trekgewicht ongeremd
600 kg
Inhoud kofferbak
589 - 1.669 liter

Ben je een foutieve of misleidende advertentie tegengekomen? Laat het ons direct weten. Wij zullen actie ondernemen om deze te corrigeren.



