dealer image

Piet Has Automobielen B.V.

Lageweg 25
1628 JS Hoorn

Officiële merkdealer

Over Piet Has Automobielen B.V.

Piet Has Automobielen B.V is al 25 jaar een begrip in de regio WestFriesland. Officieel Chevrolet dealer en gecertificeerd Vakgarage. Piet Has is lid van de BOVAG en erkend Trekhaakcentrum. Wij verzorgen het onderhoud en schade afwikkeling aan iedere auto. Piet Has Automobielen adviseert u en helpt u bij de aanschaf van uw nieuwe auto.

Gevoerde automerken

Chevrolet

Gecheckt door AutoTrack

Soort aanbieder

Officiële merkdealer

BOVAG Garantie

Aangesloten bij BOVAG

Dealer van

Chevrolet

reviews

Piet Has Automobielen B.V.

5 reviews

8.4
41

Corrie Dalhuijsen

20 oktober 2025, medemblik

Zeer tevreden

Marco leverde de 2dehands auto af zo vriendelijk . De auto was gepoetst en zag er prachtig uit . Wij waren met het hele gezin .Super klantvriendelijk daar is mijn hele gezin het mee eens .ik heb de auto nu een week hij rijdt super .Marco bedankt voor alles ik ben er zo blij mee en ook met de service van het bedrijf . Mij hebben ze nu als vaste klant groet Corrie

Lana

6 april 2025, hoorn

Jammer

Helaas 114 euro moeten betalen voor lampen die niet eens stuk waren. Ik kwam de garage binnen en had uitgelegd dat de slechte verlichting van mijn auto door de accu kan komen omdat die een maand geleden twee keer was uitgevallen. Nee hoor zeiden ze, dat kan niet. Alle lampen zijn stuk. Wat ze zelf al een apart verhaal vonden. Vervolgens zonder te overleggen hebben ze dus mijn lampen vervangen en moest ik 114 euro afrekenen. Vervolgens deden mijn lichten het nog steeds niet. Dus terug gegaan naar Piet Has. Vervolgens lag het wel aan de accu zoals ik had aangegeven. Weer moest ik hier een bedrag van 150 euro voor betalen. Heel vreemd allemaal. Ik had van te voren al aangegeven dat het wellicht aan de accu lag. Ik vraag mij af waar het vakmanschap van deze garage is. Ze hebben wel erkend dat het niet helemaal netjes is gelopen. Maar de compensatie had wat mij betreft 150 euro min 114 euro moeten zijn. Ze hebben er toch voor gekozen om mijn in totaal dus 264 euro te laten betalen.

P.F

7 februari 2025, hoorn

Zeer goede service 5+ star

Lang verhaal in het kort de pas aangeschafte auto was zogezegd niet naar onze zin, erover gesproken en werd begrepen en gezocht naar een goede oplossing voor beide partijen die ook plaats heeft gevonden. Zeer goede ervaring en zal zeker bij iedereen aanbevelen en zeker terugkeren omdat goede service onbetaalbaar is. Bedankt en tot spoedig