Over Auto Mudde Kok B.V.
Wij hebben passie voor Volvo, maar naast ons uitgebreide aanbod Zweedse occasions kunt u ook bij ons terecht voor andere topmerken. Denk aan Audi, Volkswagen of Landrover (Range Rover).
Wij zijn een jong bedrijf met passie voor mensen en auto’s. Wij hanteren scherpe prijzen, maar staan daarnaast ook voor degelijkheid en kwaliteit.
Vrijwel alle auto's zijn dealer onderhouden, hebben een ingevuld service boekje en zijn voorzien van Nationale AutoPas
Of het nu gaat om een personenauto of bestelwagen, nieuw of gebruikt, onderhoud of reparatie, bij Mudde Kok Automotive bent u aan het juiste adres.
We heten u graag welkom op Urk.
Gecheckt door AutoTrack
Soort aanbieder
Onafhankelijk BOVAG autobedrijf
BOVAG Garantie
Aangesloten bij BOVAG
reviews
Auto Mudde Kok B.V.
733 reviews
Thijs Luttikhold
24 mei 2026, deurne
Professioneel en net bedrijf
Fijne ontvangst, duidelijke uitleg over auto bij eerste kijkafspraak. Bedrijf maakt een professionele en nette indruk. Bij aflevering van de auto werd de tijd genomen en alles was precies volgens afspraak voorbereid. Kortom een goede ervaring.
Patrick
23 mei 2026, berghem
Mooi bedrijf waar klantvriendelijkheid nog echt telt
We zijn zowel met de aankoop als de aflevering goed geholpen. Vriendelijke medewerkers en de ontvangst is voortreffelijk als je binnenkomt. Tijdens de aflevering liepen we ergens tegenaan. Dit werd serieus opgepakt en daar werd een notitie van gemaakt.
Jhag BV
23 mei 2026, nunspeet
Verkoop super, aftersales slecht
De aankoop is prima verlopen, helaas de vervolgstappen elke keer een teleurstelling. Tot 3 keer opnieuw terug voor een zelfde euvel... nu een beurt gehad. Na sluitingstijd opgehaald. Er was beloofd dat we gebeld zouden worden om meerdere punten te bespreken. Echter blijft dit steeds uit. Nu 3 keer zelf aangegeven en de juiste persoon zou ons terug gaan bellen. Zo is afgelopen donderdag na mijn ergenis ook nadrukkelijk beloofd dat er vrijdag door de juiste persoon gebeld zou worden. Je raad het al.... niks. Betekend dit dat de consument maar steeds zelf moet bellen? En ook dan niet eens geholpen word?
