dealer image

Autobedrijf Esberg B.V.

Nijverheidsweg 11
3161 GJ Rhoon

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Over Autobedrijf Esberg B.V.

Autobedrijf Esberg B.V. is een dynamisch familiebedrijf, gespecialiseerd in de aan- en verkoop van jong gebruikte auto's. De eigenaar, R. Esberg, heeft inmiddels meer dan 25 jaar ervaring in de branche.Kwaliteit, service en oprechtheid zijn belangrijke termen in de organisatie die naar voren komen in onze zeer jonge scherp geprijsde occasions. Bij Autobedrijf Esberg B.V. hoeft u zich geen zorgen te maken over garantie. Naast het feit dat wij zowel RDW-erkend als NAP- en BOVAG-Lid zijn, vallen onze auto's vanwege de jonge leeftijd meestal onder de fabrieksgarantie die wordt gewaarborgd door de desbetreffende merkdealer. U kunt ons bezoeken in onze showroom aan de Nijverheidsweg 11 te Rhoon waar wij u graag van dienst zijn. Tevens zijn wij een Vakgarage, u kunt bij ons ook terecht voor onderhoud/reparaties.

Gecheckt door AutoTrack

Soort aanbieder

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

BOVAG Garantie

Aangesloten bij BOVAG

reviews

Autobedrijf Esberg B.V.

83 reviews

9.3
794

Martijn

18 oktober 2025, rhoon

Klantvriendelijke service

Vanwege een last minute besloten vakantie gevraagd of mijn auto zo snel mogelijk de apk keuring en de service beurt kon krijgen. Kwart voor 12 werd ik gebeld dat de auto om 12 uur klaar stond !

JP

8 oktober 2025, goes

Eerlijk, vriendelijk en tot in de puntjes verzorgd – zo koop je met vertrouwen een auto!

Wij hebben onlangs onze auto gekocht bij Vakgarage Esberg in Rhoon en zijn ontzettend tevreden over de service. Vanaf het eerste contact tot de aflevering werden we vriendelijk, eerlijk en professioneel geholpen. De auto was perfect afgeleverd en volledig volgens afspraak. Een betrouwbaar bedrijf dat duidelijk oog heeft voor kwaliteit en klanttevredenheid – absoluut een aanrader!

Ferry

4 oktober 2025, poortugaal

Vriendelijk personeel maar het is het allemaal 'net niet'.

Om eerlijk te zijn is het door 'gebrek aan beter' een keuze om te blijven hangen bij Esberg. Er is overal wel wat, daar ben ik me van bewust. -2500 euro voor een grote beurt en dan weer terug moeten komen omdat de computer niet is gereset. -2 x aangegeven dat de band leeg loopt rechts achter, niet opgelost. -Na een jaar eindelijk aandacht aan besteed en probleem geconstateerd. Hoef nu niets te betalen maar de keren daarvoor wel. -APK en kleine beurt, op de weg naar huis ging het lampje branden omdat de banden spanning te laag was, niets aan gedaan. -Geen enkele vorm van bescherming van stoelen, medewerker stapte zo in de auto met 'vieze' werkkleding. Niet erg tevreden maar nogmaals...door gebrek aan beter blijf ik hangen. Komt er concurrentie, bent u deze klant direct kwijt.