dealer image

Autobedrijf A. van Rijswijk

Zoutendijk 2
4264 KH Veen

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Over Autobedrijf A. van Rijswijk

Autobedrijf A. van Rijswijk: hoogwaardige kwaliteit jonge occasions voor een scherpe prijs!

Wij bieden u de zekerheid van een goed onderhouden auto, aangezien wij dealeronderhouden auto's verkopen. Ons bedrijf is aangesloten bij BOVAG om zo optimale zekerheid te waarborgen. Daarnaast zijn wij RDW-gecertificeerd waardoor het mogelijk is om uw gekochte voertuig direct op naam te zetten. Tevens behoort inruil van uw huidige auto tot de mogelijkheden. Dankzij onze hoge omloopsnelheid staan we altijd garant voor een gevarieerd en zeer scherp geprijsd aanbod. Onze voorraad bestaat gemiddeld uit 275 occasions. Wij bieden een totaalpakket met betrekking tot uw particuliere of zakelijke financiering, bekijk hiervoor de website VRA-Lease.

Graag tot ziens! Team Autobedrijf A. van Rijswijk.

Gecheckt door AutoTrack

Soort aanbieder

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

BOVAG Garantie

Aangesloten bij BOVAG

reviews

Autobedrijf A. van Rijswijk

89 reviews

9.2
881

Nelleke

14 oktober 2025, leidschendam

Een prachtige zaak, maar geen aftersales service/onderhoud. Bovag logo doet anders vermoeden!

Verkoop ging vlot, transparant en vriendelijk. Ophalen van de auto verliep minder soepel. De middag vóórdat we de oorspronkelijke auto zouden ophalen, kregen we een telefoontje dat de auto een technisch mankement vertoonde en dat niet bekend was hoelang de reparatie zou duren. In overleg toch maar een andere auto ( zelfde leeftijd, aantal km) gekozen, aangezien alles al betaald was en wij graag de nieuwe auto wilden gaan gebruiken. Eenmaal in Veen aangekomen, moesten we nog 30 min. wachten totdat de verkoper tijd voor ons had. Helaas bleek deze , technisch gezien nieuwe auto , niet over de laatste update te beschikken en daar kon van Rijswijk auto’s ons ook niet mee helpen. Wij hebben zelf een Lynk&Co dealer moeten benaderen ( 36 km vanaf ons huisadres, want niet alle Volvo dealers voeren Lynk&Co servicebeurten uit) De update is over een maand ingepland . Hopelijk kunnen we dan de navigatie van Lynk&Co en Apple CarPlay gebruiken.

Pieter

14 oktober 2025, hellevoetsluis

Goed geholpen en goede service en garantie

Van A tot Z goed geholpen met de aankoop van mijn 2e auto hier. Op basis van de eerdere ervaring die ook positief was ben ik wederom goed geslaagd. Vlotte en heldere communicatie met daarbij een snelle afhandeling zijn voor mij de belangrijkste pluspunten hier.

Mariska

14 oktober 2025, werkendam

Een vriendelijk, betrouwbare en professionele autodealer

Goed geholpen, konden eerst rustig rondkijken en bij vragen werd er tijd gemaakt. Er werd tijd genomen om de juiste keuze te maken en begrip getoond om erover na te denken. Bij oplevering werd er goede uitleg gegeven en zelf nog even tijd gemaakt in de werkplaats. Wat zeker een toevoeging was dat we na een aantal weken gebeld werden of alles naar wens was met de nieuwe auto!