dealer image

Creusen Cars

Wijngaardsweg 54
6412 PJ Heerlen

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

Over Creusen Cars

Bent u op zoek naar die ene auto? Die auto die voor een meeneem- of handelaarprijs van u wordt? En toch een auto die kwalitatief in orde is en waarvan ons zowel de kilometerstand alsook de historie bekend zijn? Dan is Creusen Cars uw ideale cash and carry.

Niet alleen heeft u de keuze uit bij ons bekende dealerauto’s, ook het aantal merken en modellen is verrassend en uiterst gevarieerd. Tegen meeneemprijzen de auto rijden die bij u past en die u bevalt, Creusen Cars helpt u graag op weg. Creusen Cars, niet alleen voor elk budget wat wils, maar ook nog eens bijzonder concurrerend ten opzichte van de rest van ons land! En wenst u toch garantie? Geen probleem! Ook dan zijn wij u graag van dienst.

Gecheckt door AutoTrack

Soort aanbieder

Onafhankelijk BOVAG autobedrijf

BOVAG Garantie

Aangesloten bij BOVAG

reviews

Creusen Cars

35 reviews

9
332

Alex van Nuland

17 december 2025, berlicum

Goed

Internet brengt je overal in het land als je een auto zoekt. Door omstandigheden waren we met spoed op zoek naar een auto die we vonden in een fiat 500. Na telefonisch contact met Danny en een prijsafspraak onder voorbehoud van een proefrit kwamen we bij Christian uit. Ter plaatse werden nog 2 kleine deukjes gesteld en constateerde Christian dat de kentekenverlichting niet werkte. Een kleinigheidje dacht ik ook. Omdat de afstand niet zomaar even was heb ik de unit laten vernieuwen en de kosten zijn keurig door Christian vergoed. We zijn zeer tevreden

Mike

16 december 2025, krabbendijke

Vriendelijk

Mijn auto gisteren opgehaald. Ik werd meteen ontvangen met een kopje koffie. De auto stond al klaar en was netjes en schoon. Het kwam op mij over als een fijne garage met een mooi aanbod aan auto’s tegen een goede prijs.

Wim

3 december 2025, heerlen

Goed geholpen met inruil en aankoop auto

Mooie BMW X3 gekocht, mooie inruilprijs oude auto. Geen kletspraat, gewoon leuke deal gemaakt. BMW rijd als een Zwitsers klokje zeer tevreden.