Over Olie&zo Boxtel
Olie&zo Garage is in 2017 opgericht door Hans en Eline van Ommen. Een eigen ontwikkeld garageconcept omdat de bestaande concepten net niet boden wat wij zochten. Het begon in 2008 toen Hans Bossche Banden Service overnam. Een gespecialiseerd bandenbedrijf met een grote naamsbekendheid in de regio. Na enkele jaren deed zich de mogelijkheid voor een collega autogarage in Boxtel over te nemen en weer 2 jaar later een autogarage in Sint-Oedenrode. Alle 3 de locaties bestonden onder een eigen naam en dat is niet zo handig als je aan je naamsbekendheid in de regio wilt werken. In 2016 besloot Eline dan ook mee in het bedrijf te stappen en de marketing en communicatie op zich te nemen. Begin 2019 is er garage Van der Doelen bij gekomen. Zij staan nog niet mee op de foto. Samen met onze teams bouwen wij verder aan ons merk maar vooral aan een grote klanttevredenheid.
Waar wij voor staan Wij staan voor een eerlijk advies, een persoonlijke benadering en een hoge mate van service en kwaliteit. Wij denken met je mee bij een reparatie advies of de aanschaf van een andere auto. En dat doen we met veel plezier.
Gecheckt door AutoTrack
Soort aanbieder
Onafhankelijk BOVAG autobedrijf
BOVAG Garantie
Aangesloten bij BOVAG
reviews
Olie&zo Boxtel
150 reviews
Lisa
21 februari 2026, boxtel
Fijne garage met vakmensen
Olie en zo is een fijne en betrouwbare garage. Aardige mensen en vlotte service.
Peter
14 februari 2026, boxtel
Fantastisch behulpzaam
Mijn auto maakte bij het links afslaan een piepend geluid bij het rechter voorwiel. Mijn garage gebeld met de vraag wat zou dat kunnen zijn? Na overleg met een monteur was het antwoord dat in een bocht de auto doorzakte en daardoor de rem aanliep. Op mijn vraag of ik niet efkens langs kon komen was het antwoord: het kan geen kwaad en als ik een afspraak wilde maken was ik 6 weken verder. Met mijn auto naar Olie&Zo gereden, daar werd meteen de auto op de brug gezet en constateerde men dat de remklauw bleef hangen. Meteen een afspraak gemaakt, ook voor het vervangen van de distributieriem. Nu kan ik weer met een veilig gevoel de weg op. Uiteraard hoef ik ook nooit meer Efkens naar Oirschot.
Arthur hopstaken
12 februari 2026, vught
Aardige mensen, trekhaak plaatsen zit in ‘de KwikFit-sfeer’. Bij olie en zo niet. Mijn bmw X5 is met
Aardige mensen. Trekhaak plaatsen zit al gauw in de ‘KwikFit-sfeer’. Bij Olie & Zo niet. Mijn BMW X5 is met zorg behandeld
