Over Van Vliet Bedrijfswagens
We hebben jarenlange werkervaring in de mix van zware en lichte bedrijfswagens en voelen ons het meeste thuis in het gat tussen de personenauto’s en de zware trucks. We zien het als onze persoonlijke uitdaging om professionals met een lichte bedrijfswagen te helpen met onze kennis en ervaring. Dankzij een goed onderhouden bedrijfswagen kunnen zij hun werk goed uitvoeren. Dat is waar we het voor doen.
We werken graag aan lange termijn relaties en kunnen daardoor volop maatwerkoplossingen bieden. Op deze manier is onze dienstverlening helemaal afgestemd op de wensen van onze klant.
Van Vliet bedrijfswagens in Maarsbergen is een universeel garagebedrijf. Hierdoor kunnen we onze eigen keuzes maken en echt persoonlijk maatwerk leveren. Natuurlijk kunt u bij ons terecht voor het onderhoud van alle merken bedrijfswagens.
Bent u nieuwsgierig geworden? Kom dan eens langs in ons bedrijf. We maken graag kennis!
Gecheckt door AutoTrack
Soort aanbieder
Onafhankelijk BOVAG autobedrijf
BOVAG Garantie
Aangesloten bij BOVAG
reviews
Van Vliet Bedrijfswagens
25 reviews
Michel
4 april 2026, berkel en rodenrijs
Mooie bedrijfswagen, maar oplossing van klachten laat te wensen over
Een mooie bedrijfswagen gekocht van slechts 1 jaar oud. Deze kon op zeer korte termijn afgeleverd worden, wat positief was. Echter bij de rit naar huis constateerde ik een trilling in de bus en er kwam vrij snel een melding van bandenspanningsensoren naar voren. Dit zou opgelost worden en de trilling zou verdwijnen als de bus beladen wordt, werd er meegedeeld. De bus is toen terug geweest om de melding van de bandenspanningsensoren te verhelpen (er bleken geen sensoren in de wielen aanwezig te zijn). Nadat de bus ingericht en volledig in gebruik was nog steeds de trilling. Dit wederom gemeld en de bus voor 2 dagen weer weggebracht. De schijven bleken deels reden te zijn van de trilling en zo had de bus ook niet afgeleverd mogen worden werd er verteld. Dus toen zijn alsnog alle 4 de schijven preventief vervangen. Tevens is de aandrijfas er onder uit gegaan om te balanceren. Na 2 dagen de bus weer opgehaald en helaas was de trilling nog steeds aanwezig. Dit wederom gemeld en toen kreeg ik als reactie: "wij kunnen niet meer investeren om de bus in orde te krijgen en ik verwachtte blijkbaar te veel van de bus". Toen ben ik naar de dealer gegaan met het probleem van de trilling en zij constateerde de trilling eveneens. Daar is uiteindelijk de aandrijfas er ook onder uit gegaan en vervangen. Daarna was de trilling weg. Jammer dat Van Vliet bedrijfswagens het probleem niet heeft kunnen/ willen oplossen (was de aandrijfas wel goed gebalanceerd?).
meneer/mevrouw Willem
9 maart 2026, veenendaal
goede aandacht voor probleem
Bij een hardnekkig probleem dat langere tijd bestaat veel aandacht om tot een plan te komen waarna reparatie prima uitgevoerd.
Lucas
9 maart 2026, woudenberg
Uitstekende service!
De bus is weer langs geweest voor een grote beurt, en het oplossen van een kleine koelvloeistof lekkage. Dit is uitstekend uitgevoerd door Van Vliet!
